Традиційно, у ДП «Укрметртестстандарт» протягом листопада-грудня 2017р. відбулася щорічна спартакіада, яка включала в себе змагання із паверліфтингу - жим лежачи, настільний теніс та шахи.

Read more ...

Особливості оцінки відповідності КТЗ, які ввозяться в Україну із США

Read more ...

10 жовтня 2017р. в актовій залі ДП «Укрметртестстандарт» відбувся урочистий концерт, присвячений до Дня працівників стандартизації та метрології і Всесвітнього дня стандартів.

У цей святковий день до колективу підприємства з щирим та теплим привітанням звернувся генеральний директор ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Дмитро Артемович Сабатович.

Традиційно відбулося нагородження працівників підприємства. Цього року  кращими за професією визнали у таких номінаціях і оголосили "Людиною 2017 року":

Read more ...

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем Гідності та Свободи!

21 листопада – це вікопам'ятний день в ознаменування доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ, згідно з яким в Україні 21-го листопада відзначається День Гідності та Свободи. Цього дня ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони мають залишитись в пам’яті народу назавжди, стати гордістю та прикладом для майбутніх поколінь, бо гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Хочеться побажати усім нам віри, сили духу, патріотизму, згуртованості, спільної мети та успішних реалізацій поставлених цілей.

Слава Україні! Слава її Героям! Хай береже нас усіх Господь!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»          Д.А.Сабатович

Шановні наші колеги, дорогі чоловіки!

Щиро вітаємо Вас з  Днем Захисника України та Українського Козацтва!

Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі - запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі!

Від усього серця бажаємо Вам миру, здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра!

Нехай же Ваша сила буде заснована на любові. Нехай мир буде аксіомою, а не винятком. Нехай удома на Вас завжди чекають.

Ви наша гордість і честь!

Зі святом Вас - чоловіки!

 

З повагою, жіночий колектив ДП «Укрметртестстандарт»

Page 1 of 3