22 січня наш народ урочисто відзначає 100-ту річницю проголошення Акту Злуки (об’єднання у 1919 році східних і західних українських земель в єдину Соборну українську державу). Із року в рік, це величне свято – День соборності України – нагадує кожному, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                             Д.А.Сабатович

Шановні колеги та партнери!

Від усього серця вітаю Вас із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені й радісні дні, наповнені веселощами, очікуваннями дива й казки, душевного тепла і надії.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що минувший рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Тож зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч! Нехай прийдешній рік виправдає Ваші найзаповітніші надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім'ям! Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                  Д.А. Сабатович

Шановні колеги та партнери!

Щиро вітаю Вас з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи!

gidnist 2

Це свято – незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Підтвердження того, що події минулого змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній та незалежній Україні.

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави!

Зі святом!

З повагою,
Генеральний директор
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»       Д.А.Сабатович

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!

Сила та міць української держави - у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята – Дня Збройних Сил України!

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків. Переконаний, що українська армія стане національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, адже  Ваша мужність та сила здатні подолати будь-які перешкоди.

Бажаю миру та спокою, подальших успіхів у вдосконаленні бойової майстерності, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я, добра та достатку Вашим оселям! Продовжуйте й надалі своєю важливою справою нагадувати всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

З повагою,

Генеральний директор

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ»                                                                                               Д.А.Сабатович

17 листопада директор науково-виробничого інституту МЗ вимірювань геометричних, механічних та віброакустичних величин ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» Самойленко Олександр Миколайович святкував свій ювілей з нагоди 60-тиріччя!

Шановний наш, у День народження прийнято рахувати роки. Кажуть, що вони – це наш багаж, який ми несемо через життя, збираючи у нього все, що з нами трапляється. Але навіть наймісткіші валізи одного разу можуть переповнитися. Тому ми Вам бажаємо, щоб Ваш надійний корабель, впевнено розсікаючи хвилі Долі, завжди мав на своєму борту Щастя і Радість, Любов і Здоров’я, Успіх та Удачу, Мрії і Друзів. Нехай Досвід, Мудрість та Сила завжди допомагають керувати кораблем Життя. Нехай Впевненість, Надійність і Прагнення незримо супроводжують Вас у Дорозі. Складайте у скарбницю своєї душі Враження, Зустрічі, Подорожі та як непотрібний баласт викидайте за борт невдачі і засмучення, поганий настрій і тугу. І тоді Ваше серце завжди буде  відкрите для нових Звершень і Перемог!

З Днем народження!

З повагою,
колектив ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ"