Неспинно плине час, на зміну весні приходить літо, котре швидко та непомітно трансформується в осінь. І ось вже знову в свої права вступила зима. Чимдуж чаклує, замітає сіру сумну землю білим пухнастим снігом, вкриває голі замерзлі віти дерев, немов турботлива матуся, поспішаючи до новорічних свят створити відчуття дива в серці кожного з нас. Природа намагається. І ми мусимо. Хоча би на хвилинку зупинитись, відволіктись від безкінечної буденної метушні, дозволити собі згадати про свої мрії та сподівання на краще, обов’язково побачити дорогу до нього, знайти в собі багато позитивної енергії, щоби іти цією дорогою щодня, зустрічаючи мудрих і щирих людей, залучаючись до цікавих і різноманітних подій, створюючи щось своє, сяюче, добре.

ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» в рамках щорічних благодійних проектів, на прохання Голосіївської районної організації Товариства Червоного Хреста України – добровільної гуманітарної громадської неприбуткової організації, яка безкоштовно надає медико-соціальну та гуманітарну допомогу сиротам, одиноким громадянам похилого віку, інвалідам, ветеранам війни та праці, а також постраждалим від стихійного лиха або надзвичайної ситуації, та іншим соціально-незахищеним верствам населення, а також воїнам, що знаходяться на лікуванні та реабілітації в шпиталях, родинам загиблих у зонах бойових дій, внутрішньо переміщеним особам, закупив та передав солодкі новорічні подарунки.

Хочеться, щоб кожен із нас втілив у життя хоча б одну дитячу мрію. І тоді, озираючись на те, що встигли зробити в році, який минає, ми посміхнемось, згадавши чиїсь щасливі очі.

Read more ...

Шановні колеги!

ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" 24 січня 2019 року проводить семінар на тему:

«Новини законодавства та актуальні питання для підприємств харчової галузі. Метрологічні вимоги до фасованих продуктів. Інформація на маркуванні згідно з новими вимогамиОхорона праці на сучасному підприємстві».

Read more ...

22 листопада 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар «Державне регулювання безпечності НЕХАРЧОВОЇ продукції. Оцінка відповідності засобів вимірювальної техніки. Технічні умови України. Необхідність їх застосування на сучасному виробництві».

Read more ...

4 та 5 грудня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулося підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія» на тему: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях».

Read more ...

ВІТАЄМО ВСІХ!

16 листопада 2018 року Генеральна конференція з мір та ваг Метричної Конвеції одностайно прийняла резолюцію, яка затвердила визначення одиниць системи SI через фундаментальні фізичні сталі: константи Планка, Джозефсона, Холла, Больцмана, елементарний електричний заряд, швидкість світла у вакуумі.

Нобелівські лауреати, доповідачі Генеральної конференції, Клауцс фон Клітцинг та Вільям Філіпс визначили цю довгоочікувану подію, як найбільшу революцію після французької 1799 року!

Україну на конференції представляла офіційна делегація у складі: заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Бровченка Ю.П., директора департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Віткіна Л.М., генерального директора ДП ННЦ “Інститут метрології” Неєжмакова П.І. та заступника генерального директора з метрології, оцінки відповідності ЗВТ та наукової діяльності ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” Кузьменка Ю.В.