9-10 жовтня 2018 року у м. Києві  відбувся Третій Міжнародний форум з питань технічного регулювання «Роль стандартів та технічних регламентів для забезпечення сталого розвитку економіки України в умовах глобалізації». Організував цей широкомасштабний захід ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» під егідою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Read more ...
Шановні колеги!
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» 
22 листопада 2018 року запрошує Вас і Ваших партнерів прийняти участь у семінарі «Державне регулювання безпечності НЕХАРЧОВОЇ продукції. Оцінка відповідності засобів вимірювальної техніки. Технічні умови України. Необхідність їх застосування на сучасному виробництві»
Read more ...

3 - 6 вересня 2018 р. в м. Белфаст, Великобританія відбувся XXII Світовий конгрес Міжнародної конфедерації з вимірювань (ІМЕКО) “Знання через вимірювання”, в якому взяв участь і виступив з доповідями представник ДП “УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ” директор інституту №3, д.т.н., проф. Величко О.М.
Конгрес був організований Інститутом вимірювань та контролю Великобританії (InstMC).

Тематика Конгресу охоплювала напрямки діяльності всіх технічних комітетів (ТК) ІМЕКО (ТК1-ТК5, ТК7-ТК24). До складу Міжнародного програмного комітету Конгресу, який очолював проф. Роман Моравскі (Польща), входили керівники всіх 23-х ТК ІМЕКО з 19-ти країн, зокрема, Німеччини, Італії, Японії, Франції, Великобританії, Бразилії, Португалії, США, Польщі, тощо. Головою Організаційного комітету Конгресу був представник Великобританії проф. Рон Саммерс, який вів пленарні засідання Конгресу разом з Президентом ІМЕКО проф. Кеном Граттаном (Великобританія).

Read more ...

27 вересня 2018 року в ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбулась зустріч із представниками Програми розвитку комерційного права (CDLP) США, а саме: членами компанії UL (колишня «Underwriters Laboratories»), Національного інституту стандартів та технологій США (NIST) та Офісу торгівельного представника США (USTR).

Read more ...

18-19 вересня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся учбовий семінар з підвищення технічної компетентності та ділових якостей фахівців у сфері технічного регулювання за напрямком «Метрологія» на тему: «Метрологічне забезпечення виробництва. Функції, права та обов`язки осіб, відповідальних за забезпечення єдності вимірювань на підприємствах та в організаціях».

Read more ...

More Articles ...