14 червня 2018 року на базі державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ») відбувся семінар на тему: «Державний ринковий нагляд за нехарчовою продукцією. Метрологічне забезпечення виробництва. Охорона праці на виробництві».

Read more ...

6 червня 2018 р. на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» ВІДБУЛОСЯ ПЕРШЕ УСТАНОВЧЕ ЗАСІДАННЯ Міжсекторальної групи призначених Мінекономрозвитку органів з оцінки відповідності згідно з Технічним регламентом щодо неавтоматичних зважувальних приладів, Технічним регламентом засобів вимірювальної техніки та Технічним регламентом законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.

Read more ...

24 травня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» за участю представників відділів безпечності кормів Держпродспоживслужби та держконтролю Державного науково-дослідного контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок м. Львів відбувся семінар на тему: «Державне регулювання безпечності КОРМІВ. Вимоги систем управління якістю та безпечністю для виробників кормів – ланок харчового ланцюга. Правові та організаційні засади стандартизації та метрології в Україні».

Read more ...

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відвідали юні гості  - учні 4 класу спеціалізованої школи ім. І. Франка № 92 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва. На допитливих відвідувачів очікувала пізнавальна екскурсія підприємством, яку організували та провели: С.В. Проненко, Л.Ю. Петрушевська, В.Ю. Покричук, А.П. Іващенко, С.М. Шевкун, А.Ю. Демченко, С.В. Ціпоренко, А.І. Гіндікін, Ю.В. Гілевич, В.К. Семенович.

На завершення цікавої зустрічі всі бажаючі мали змогу проявити свої здібності в конкурсі малюнка: «Я хочу жити в якісному світі». Діти творчо підійшли до поставленого завдання, намагаючись відтворити все, що побачили та зрозуміли. Журі конкурсу визначили найкращих серед розмаїття чудових зображень. Богдан Кобчик, Євгеній Дроздов та Володимир Подобєдов отримали приємні сюрпризи, а всі причетні – гарні враження й позитивні емоції.

Стіни нашого підприємства були наповнені дитячим сміхом, теплом та любов’ю. Такі хвилини стимулюють нас, дорослих, робити все для того, щоб дитячі мрії ставали дійсністю. Адже саме для цього ми всі живемо та працюємо. Немає більшого щастя, аніж дитяча посмішка! Нехай ця фраза стане девізом кожного дорослого.

Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул.

 

DSC9749

DSC9749

DSC9749

DSC9755

DSC9756

DSC9767

DSC9770

DSC9778

DSC9780

DSC9782

DSC9783

DSC9794

DSC9798

DSC9791

22-23 травня 2018 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся дводенний інформаційний семінар, організований науково-технічним центром оцінки виробництв та підтвердження відповідності систем управління, на тему: «Системи управління якістю медичних виробів згідно з вимогами ISO 13485:2016».

Read more ...