21 лютого 2019 року на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» відбувся семінар для центрів стандартизації України на тему: «Новини законодавства та актуальні питання. Інформація щодо маркування харчової продукції згідно з новим законодавством. Технічні умови України. Метрологічні вимоги до фасованих продуктів».

Read more ...
Мінекономрозвитку України, Федеральна фізико-технічна установа Німеччини РТВ та ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» в рамках проекту «Підтримка при імплементації Угоди про зону вільної торгівлі між ЄС та Україною у сфері метрології» організували та провели на базі ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» 19-20 лютого 2019 року семінар щодо нової версії ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».
Read more ...
Шановні колеги!
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» 21 березня 2019 року проводить семінар на тему: «Актуальні питання для підприємств харчової галузі. Маркування харчових продуктів згідно з новим Законом. Порівняльний аналіз нормативно-правових актів з питань маркування харчової продукції. Практичний майстер-клас з маркування».   
Read more ...
Шановні колеги!
ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» 09-10 квітня 2019 року проводить науково-практичний семінар: «Системи управління безпечністю харчових продуктів згідно з ISO 22000:2018. Ризик-орієнтований менеджмент. Внутрішні аудити систем управління. Національні та міжнародні вимоги до систем управління безпечністю харчових продуктів (HACCP)».
Read more ...

Шановні колеги!

ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" 14 березня 2019 року за участю ТОВ «РОМЕР Лабс Україна» проводить семінар на тему: «Харчові алергени – реалії сьогодення».

На семінарі будуть розглянуті найпоширеніші харчові алергени, оцінка ризиків в ланцюгу виробництва харчових продуктів, вимоги законодавства України та ЄС стосовно алергенів, а також застосування методу ІФА (імуноферментного аналізу) для визначення харчових алергенів.

Read more ...